MAC Mobil street 10.2

9797

Nový produkt

4″ (10 cm)Koaxiálny 2-pásmový systém

Viac detailov

Skladom u dodávateľa

24,00 € S DPH

Každý reproduktor rady Mac AUDIO Mobil Street 10.2 nesie uprostred malý eloxovaný ½ palcový výškový reproduktor v titánovom štýle (koaxiálny systém), na ktorom nájdete  prírubu s akustickým ekvalizérom v Mac AUDIO štýle. Viacvrstevná celulózová membrána je lemovaná ľahkou penou, ktorá dodáva akustickú čistotu a zlepšuje výkon. Na spodku tohto reproduktoru vystupuje mohutný široký magnet.

Áno, presne tak sa dá popísať zvuk, ktorý sú schopné reproduktory typu Mobil Street 10.2 vytvoriť, keď ich pripojíte na svoj automobilný prehrávač. Ich frekvenčný rozsah umožňuje zvuky v kmitočte od 39 do 21000 Hz, a ich konštrukcia zabezpečí výrazné basy, ale tiež aj výšky. Na ceste svojim štvorkolesovým tátošom zažijete perfektný a pestrý zvuk s vynikajúcim vykreslením všetkých bežne používaných tónin, plus nejaké to príjemné prekvapenie navyše.

Reproduktory Mac Audio Mobil Street 10.2 prinášajú vďaka inovatívnej konštrukcii možnosť inštalačnej hĺbky nie viac ako 54 mm, pričom priemer ich stredobasu dosahuje pekných 4 palcov. I tak však poskytne výkon v rozmedzí 40 W (RMS) až úžasných 160 W na maxime svojich konštrukčných a hlasových možností.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať