MAC Audio Star Flat 16.2

9945

Nový produkt

6-1/2″ (16,5 cm) Koaxiálny 2-pásmový reproduktor

Viac detailov

Skladom

65,00 € S DPH

Značka MAC AUDIO® je už dlhšiu dobu jedným z najlepších producentov akustických zariadení a teda taktiež aj autohifi komponentov, ktorými sa úspešne zaoberá aj dnes. Ich model STAR FLAT 16.2 nám už sám napovedá, že pôjde o koaxiálne dvojpásmové reproduktory s priemerom šikovných 16,5 cm stredobasu, ktoré sa budú nielen svojím zvukom, ale aj svojim dizajnom vynímať v interiéri auta, v ktorom im pripravíte ich miestečko. Poskytnú krásny, prenikavý a pestrý zvuk s perfektným vykreslením všetkých tónin, s možnosťou výkonu až 280 W pri citlivosti 91 dB.

Reproduktory Mac Audio STAR FLAT 16.2. prinášajú vďaka inovatívnej technológii Pro Flat možnosť zníženej inštalačnej hĺbky nie viac ako 45 mm, pričom ich priemer dosahuje krásnych 165 mm pre stredobas. I tak poskytne výkon v rozmedzí 80 W (RMS) až úžasných 280 W na maxime svojich konštrukčných možností.

Áno, presne tak sa dá popísať zvuk, ktorý sú schopné reproduktory typu STAR FLAT 16.2. vytvoriť, keď ich pripojíte na svoj automobilový prehrávač. Ich frekvenčný rozsah umožňuje zvuky v kmitočte od 32 do 28000 Hz, a ich konštrukcia zabezpečí výrazné basy, ale tiež výšky. Na ceste svojim štvorkolesovým kamarátom zažijete perfektný a pestrý zvuk s vynikajúcim vykreslením všetkých bežne používaných tónin, plus niečo k dobru.

Reproduktory STAR FLAT 16.2 majú precízne zvládnutý povrch a všetky krivky, takže či už k nim použijete kryty, ktoré sú súčasťou balenia alebo nie, vždy sa budú krásne vynímať a budú pútať nielen pozornosť, ale dodajú kus obdivu. Blana reproduktoru je vytvorená zo špeciálne upraveného papiera a polykarbonátová kalota výškového reproduktoru je potiahnutá titánom pre lepšiu pevnosť a ostrejší zvuk.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať