TEC - 2000 Oil booster - 375 ml

TECOB375ML

Nový produkt

Oil booster je prípravok na zlepšenie trecích podmienok. Je založený na dlhom reťazci polyolefinického kopolyméru a zmesí špecifických látok.

Viac detailov

1 deň

19,70 € S DPH

AKO PRACUJE:

TEC2000 OIL BOOSTER je založený na dlhom reťazci polyolefinického kopolyméru a zmesí špecifických látok. Je navrhnutý tak, aby dokázal ochrániť motor počas najväčšieho opotrebenia (pri štarte), pomáhal udržiavať motor čistý, znižoval trenie a neutralizoval nebezpečné kyseliny z produktov spaľovania. Zloženie použitých látok v TEC2000 OIL BOOSTERi je schválené výrobcami motorov zahŕňajúce Rolls Royce, Jaguar, Mercedes Benz, BMW, Rover, Volkswagen, Škoda, Seat, Peugeot, Renault, Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Citroen, Nissan, Ford, Mazda, Toyota, atď. Spĺňa a prevyšuje najvyššie špecifikácie API (American Petroleum Institute) „SJ“, „SL“ a „CF-4“ a európske CCMC sú plne kompatibilné s API SL/ SJ, API CF-4, VW 505.00, 505.01, 506.00, 506.01
OIL BOOSTER je jeden z mála produktov tohto typu, ktorý v silnej koncentrácii obsahuje svetovo rozpoznané pomocné látky najvyšších špecifikácií.

VÝHODY PRE AUTOMOBIL

podstatné zníženie trenia, opotrebenia pri studenom štarte a pri najťažších prevádzkových podmienkach
znižuje hlučnosť pri štarte
neutralizuje nebezpečné kyseliny zo spaľovania
pomáha udržiavať čistý motor
zabraňuje uviaznutiu piestnych krúžkov
VÝHODY PRE MAJITEĽA AUTOMOBILU
pomáha obnoviť a udržiavať optimálny výkon motora,
spotrebu oleja a pohonných hmôt
zaisťuje, že sa nový olej aplikuje do čistého motora
PRÍSPEVOK PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
ako jeden z prvých čističov je formulovaný bez použitia chlóru
pomáha znižovať emisné hodnoty výfukových plynov
OIL BOOSTER by mal byť pridávaný pri každej výmene oleja do nového oleja. Motor by mal byť potom naštartovaný a bežať približne 5 min. 1 dóza sa používa približne na 4 l motorového oleja. Pomer s prevodovým olejom 5–10 %.

 

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať