Alpine CDE-201R

4958043721352

Nový produkt

CD/USB Prijímač – CDE-201R

Viac detailov

Skladom u dodávateľa

109,00 € S DPH

CDE-201R je cenovo dostupné jedno-DIN riešenie, ktoré zlepšuje váš zvuk na kvalitu Alpine a ponúka množstvo funkcií pripojenia.
Pripojte svoj telefón s Androidom, aby ste si vychutnali všetok uložený zvukový obsah, streamujte Spotify alebo internetové rádio, alebo jednoducho pripojte USB kľúč – s touto hlavnou jednotkou Alpine máte veľa možností konektivity.

Bezdrôtové diaľkové ovládania sú dostupné ako príslušenstvo.

    Vstavaný zosilňovač: 4 x 50 Watt
    2 Predzosilnené výstupy (2 Volt)

Ak máte telefón alebo tablet založený na platforme Android, môžete ho pripojiť cez rozhranie USB (kábel nie je súčasťou balenia) do zariadenia Alpine, tak aby ste počúvali audio obsah prostredníctvom reproduktorov v aute. Môžete si vybrať skladby na telefóne / tablete alebo pomocou otočného ovládača hlavnej jednotky. Táto funkcia je k dispozícii pre všetky zariadenia Alpine s Android Open Accessory 2.0 (vrátane CDE-201R).

Predný port USB zariadenia CDE-201R je pripravený pre USB kľúče a USB pevné disky s požiadavkami na napájanie do 1000 mA. Preneste hudbu na USB kľúč a vychutnajte si súbory MP3, AAC, WMA a FLAC s pohodlnými vyhľadávacími funkciami.

FLAC vysokokvalitná kompresia zvuku je čoraz viac populárna, pretože poskytuje oveľa lepšiu kvalitu zvuku v porovnaní s bežnými MP3 súbormi. Tento výrobok spoločnosti Alpine dokáže prehrávať súbory FLAC uložené na USB médiách.

Nastavte zvuk vašej jednotky Alpine podľa vašich osobných preferencií pomocou Bass Engine SQ, aby ste získali úžasný basový výstup, rovnako ako funkcie EQ (10 Pre-Sets alebo 3 band Parametric EQ.) Pripojte externé zosilňovače k dvom predzosilneným vyýstupom ) alebo jednoducho si vychutnajte vstavaný zosilňovač 4 x 50 wattov vysokej kvality.

Podsvietenie tlačidiel môžete prepínať medzi zelenou a červenou farbou stlačením tlačidla.

The new Alpine Head Units work seamlessly with the optional Alpine wireless remote control RUE-4202.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať