Alpine UTE-72BT

4958043543038

Nový produkt

PREHRÁVAČ DIGITÁLNYCH MÉDIÍ S BLUETOOTH®

Viac detailov

Skladom

99,19 € S DPH

Pred 109,00 €

-9%

Vďaka overenej kvalite zvuku Alpine a špičkovým funkciám zabudovaného Bluetooth Plus Vám CD prijímač UTE-72BT ponúka všetko, čo si želáte. Spolupracuje s Vašim iPod® alebo iPhone® cez USB (kábel sa kupuje samostatne), prehráva hudbu a umožňuje i plné ovládanie jej prehrávania vrátane vyhľadávania priamo cez panel autorádia. Alternatívne môžete využiť aj možnosť priameho ovládania(Direct Control) z iPod® a iPhone®. USB port podporuje nabíjanie s prúdom 1000mA a  spolu s 3.5mm vstupom na prednom paneli umožňujú jednoducho pripojiť akékoľvek USB úložisko hudby alebo MP3 prehrávač.

Funkcia  App Direct umožňuje počúvať zvuk akejkoľvek iPhone aplikácie cez reproduktory vo vozidle a iPhone sa zároveň nabíja – to sa hodí hlavne pre počúvanie internetových rádií alebo navigačné aplikácie. Pohodlne budete i telefonovať za jazdy prostredníctvom Bluetooth s množstvom pokročilých funkcií(BT Plus).

Stlačte tlačidlo na priame ovládanie mobilu hlasom a ovládajte svoj iPhone 4S / iPhone 5 cez Siri(prehrávanie hudby a telefonovanie. Táto funkcia je vhodná i pre mobily s Androidom a možnosťou hlasového ovládania. Zvuk jednotky je vylepšený  unikátnou funkciou Alpine –  MediaXpander, ktorá vylepšuje zvuk hlavne komprimovanej hudby ako napr. mp3.


Zabudovaný Bluetooth® Plus: Jednoduchší a s viac funkciami

Bluetooth® Plus je teraz ešte viac užívateľsky prívetivý s novými funkciamu pre pohodlné telefonovanie za jazdy.

 
Bluetooth® Audio Streaming

Okrem telefonovania Vám Bluetooth® umožňuje i priame prehrávanie hudby z Vášho mobilu prostredníctvom bezdrôtovej technológie BT.

Váš telefón je pripojený bezdrôtovo a okrem prehrávania uloženej hudby môžete prehrávať a ovládať i hudbu z internetových rádií a personalizovaných služieb webových rádií ako sú Spotify, TuneIn, AUPEO, Last FM a Audible. Vďaka rýchlemu pripojeniu Bluetooth® v kombinácii s kvalitou Alpine bude zvuková kvalita vždy excelentná.
Nové funkcie pre telefonovanie

Bluetooth® Plus umožňuje prepínať a ovládať až dva prichádzajúce hovory. Pridali sme 5 úrovní pre potlačenie echa a pre zlepšenie kvality hovoru. Na displeji autorádia pribudlo niekoľko nových ikon, ktoré Vás budú informovať o stave batérie v mobile, kvalite GSM príjmu atď….
Vylepšená funkčnosť zoznamu kontaktov

Nové funkcie zahŕňajú automatickú aktualizáciu zoznamu kontaktov a jednoduchšie vyhľadávanie(ABC). Naviac máte možnosť rýchlo rolovať v zozname kontaktov a priamo vyhľadať kontakt podľa mena.

 
Pokročilé ovládanie médií

Vychutnajte si hudbu uloženú vo vašom telefóne vybavenom technológiou Bluetooth®, pričom na displeji autorádia uvidíte názov skladby, meno interpreta a iné informácie obsiahnuté v danom súbore. Rýchle a stabilné pripojenie Bluetooth® zaručuje prvotriednu kvalitu zvuku.
Dostatok energie pre napájanie prenosných HDD

Keďže systém podporuje nabíjanie 1 Ampérom, bezproblémov môžete pripojiť a poháňať i prenosné harddisky. Takto si môžete do auta vziať doslova celú svoju hudobnú knižnicu.
Rýchle Nabíjanie pre iPhone

Čím sa Vám skôr iPhone nabije, tým lepšie! Séria UTE ponúka extra rýchle nabíjanie prúdom až 1 Ampér pre čo najrýchlejšie nabitie batérie Vášho iPhonu.
Funkcia Bass Engine

Táto hlavná jednotka má zabudovaný equalizér s 10-timi prednastavenými krivkami. Systém umožňuje rýchle prepínanie medzi predvoľbami tak, aby ste našli najvhodnejšie nastavenie pre prehrávanú hudbu. Pre ešte lepšie nastavenie je k dispozícii i 3-pásmový parametrický EQ
Plnohodnotná Zábava s iPod a iPhone

Séria UTE-72BT poskytuje vysokorýchlostné USB pripojenie pre plnohodnotné využitie funkcií iPod alebo iPhone. Spolu s kvalitným podaním zvuku a jednoduchým ovládaním si vychutnáte i vyhľadávanie cez názvy piesní, umelcov, albumov a mnoho ďalších vychytávok.
Buďte Neustále Pripojený

S Alpine funkciou App Direct môžete počúvať hudbu z akejkoľvek aplikácie vo Vašom iPhone cez reproduktory v aute – i internetové rádia a uloženú hudbu.

Viac informácií o produkte: www.alpine.sk

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať