BMW 5w-30 LL twinpower turbo 1L O.E. BMW5W30LL1L

BMWTPT5W30

Nový produkt

Originálny motorový olej BMW TwinPower Turbo LL-04 5W-30 je syntetický motorový olej, schválenia: SAE 5W-30, API SN, ACEA C3, BMW LL-04.

Viac detailov

Skladom

8,92 € S DPH

Pred 14,86 €

-40%

Originálny motorový olej BMW TwinPower Turbo LL-04 5W-30 je syntetický motorový olej, schválenia: SAE 5W-30, API SN, ACEA C3, BMW LL-04.

Spoločnosť Shell bola firmou BMW AG vybraná ako jediný celosvetový dodávateľ motorových olejov pre popredajný servis nasledujúcich značiek BMW: BMW, BMW i, BMW M, MINI a BMW motocykle. Uzavretá spolupráca znamená, že Shell bude vyrábať a dodávať značkové motorové oleje BMW (oleje ako originálne náhradné diely). Tieto produkty spĺňajú všetky aktuálne výkonové špecifikácie BMW a obsahujú najnovšiu technológiu Shell PurePlus.

Shell PurePlus je prelomovú technológií vo formulácii motorových olejov. Ide o patentovaný proces "gas-to-liquid (GTL)", ktorý bol vyvíjaný spoločnosťou Shell cez 40 rokov a premieňa zemný plyn v kryštalicky priehľadný ropa. Tento základový olej, väčšinou vyrábaný zo surovej ropy, je hlavnou súčasťou každého oleja a má zásadný vplyv aj na kvalitu motorového oleja. Produkuje sa v chemickom závode Pearl GTL v Katare, spoločnom podniku spoločností Shell a Qatar Petroleum. ŠPECIFIKÁCIA:

  •     Aplikácia: motorový olej pre osobné vozidlá
  •     Segment: automobily
  •     Viskozita: 5W-30
  •     Typ oleja: syntetický
  •     Schválenie ACEA C3, API SN, BMW LL-04,
  •     Balenie: 1 L
Viskozita5W-30

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať