Závodný intercooler MISHIMOTO - Universal Intercooler G Line, čierny, 445 x 300 x 76mm

4030013

Nový produkt

Univerzálny intercooler Mishimoto s doživotnou zárukou.

Viac detailov

Skladom u dodávateľa

202,35 € S DPH

Pred 213,00 €

-5%

Univerzálny intercooler Mishimoto s doživotnou zárukou. 

Mishimoto intercooler zváraný technológiou TIG z 6061 hliníka. Robustné, jedno-dielne navádzače vzduchu na jadro. Uchytenie pomocou štyroch M8 x 1,25 závitových púzdier. Doživotná záruka Mishimoto.

Intercooler je navrhnutý tak, aby poskytol viac konských síl vďaka zvyšenej účinnosti chladenia oproti klasickému Intercooleru.

  

  • Vonkajší priemer vstupu a výstupu: 76mm (3")
  • Celkové rozmery: 622mm x 300mm x 76mm
  • Rozmery jadra: 445mm x 300mm x 76mm
  • Typ: Bar and plate
  • Hmotnosť: --kg
  • Testované na tlak 10BAR
  • Zvyšuje výkon a krútiaci moment motora. Znižuje protitlak.

 

Poznámka: Pre design vášho auta je len jedna strana Intercoolera s logom Mishimoto (Je možne ho namontovať "s" alebo "bez" loga Mishimoto)

 

Mishimoto Automotive je vedúcou spoločnosťou na trhu s aftermarketovými produktami pre chladenie. Založená v roku 2003 v USA s cieľom poskytovať tie najkvalitnejšie úpravy chladiaceho systému určeného pre závodné alebo sériové automobily. Mishimoto ponúka automobilovým a závodným nadšencom kvalitné vylepšenia od hliníkových chladičov až po priame náhrady silikónových hadíc alebo závodných termostatov. Každý výrobok je navrhnutý tak, aby bol priamou náhradou za sériové komponenty pre čo najľahšiu inštaláciu a najvyšší výkon. Od dizajnu až po výrobnú kvalitu je každý produkt navrhnutý tak, aby bol ultimátnym vylepšením chladiaceho systému. Mishimoto má v ponuke rôzne veľkosti intercoolerov a silikónových hadíc aby zabezpečil optimálny prívod vzduchu pre každý turbom alebo kompresorom preplňovaný motor. Každý produkt je dôkladne testovaný čo zabezpečuje doživotnú záruku. 

Vstup a výstup76mm

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať