MAC Audio Star Flat 13.2

9946

Nový produkt

5-1/4″ (13 cm) Koaxiálne 2-pásmové reproduktory

Viac detailov

Skladom

65,00 € S DPH

Značka MAC AUDIO® je už dlhšiu dobu jedným z najlepších producentov akustických zariadení a teda taktiež aj autohifi komponentov, ktorými sa úspešne zaoberá aj dnes. Ich model STAR FLAT 13.2. nám už sám napovedá, že pôjde o koaxiálne dvojpásmové reproduktory s priemerom šikovných 13 cm stredobasu, ktoré sa budú nielen svojím zvukom, ale aj svojim dizajnom vynímať v interiéri auta, v ktorom im pripravíte ich miestečko. Poskytnú krásny, prenikavý a pestrý zvuk s perfektným vykreslením všetkých tónin, s možnosťou výkonu až 250 W pri citlivosti 90 dB.

Reproduktory Mac Audio STAR FLAT 13.2. prinášajú vďaka inovatívnej technológii Pro Flat možnosť zníženej inštalačnej hĺbky nie viac ako 45 mm (bežne 42mm), pričom ich priemer dosahuje krásnych 130 mm pre stredobas. I tak poskytne výkon v rozmedzí 70 W (RMS) až úžasných 250 W na maxime svojich konštrukčných možností.

STAR FLAT 13.2. dokážu vytvoriť ideálny zvuk, keď ich pripojíte na svoj automobilový prehrávač. Ich frekvenčný rozsah umožňuje zvuky v kmitočte od 36 do 28000 Hz, a ich konštrukcia zabezpečí výrazné basy, ale tiež výšky. Na ceste svojim štvorkolesovým kamarátom zažijete perfektný a pestrý zvuk s vynikajúcim vykreslením všetkých bežne používaných tónin, plus niečo k dobru.

Reproduktory STAR FLAT 13.2 majú precízne zvládnutý povrch a všetky krivky, takže či už k nim použijete kryty, ktoré sú súčasťou balenia alebo nie, vždy sa budú krásne vynímať a budú pútať nielen pozornosť, ale dodajú kus obdivu. Blana reproduktoru je vytvorená zo špeciálne upraveného papiera a polykarbonátová kalota výškového reproduktoru je potiahnutá titánom pre lepšiu pevnosť a ostrejší zvuk.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať