Motul RBF700 brzdová kvapalina 500ml

40001031

Nový produkt

MOTUL RBF 700 BRAKE FLUID je extrémna brzdová kvapalina špeciálne vyvinutá na to, aby poskytla brzdám najvyšší výkon počas pretekov a v pretekárskych podmienkach, keď brzdové systémy pracujú pri vysokom zaťažení a extrémnych teplotách. Extrémne vysoký suchý bod varu. 336 °C Standardy: FMVSS 116 DOT 4

Viac detailov

Skladom

15,91 € S DPH

Pred 21,80 €

-27%

OTUL RBF 700 BRAKE FLUID je extrémna brzdová kvapalina špeciálne vyvinutá na to, aby poskytla brzdám najvyšší výkon počas pretekov a v pretekárskych podmienkach, keď brzdové systémy pracujú pri vysokom zaťažení a extrémnych teplotách.

FACTORY LINE MOTUL RBF 700 má bod varu za sucha vyšší ako 336 ° C a bod varu za mokra 205 ° C, ktorý ďaleko presahuje bežné brzdové kvapaliny. Na porovnanie, štandardné tekutiny, napr. Bod 5.1 5.1 bod varu za sucha asi 260 ° C.

Okrem toho ponúka RBF 700 FL lepší aerodynamický výkon vďaka zníženému prietoku vzduchu, čo dáva špeciálne výhody.

Majte na pamäti, že všetky brzdové kvapaliny sú hydrostatické, t.j. absorbujú vlhkosť, ktorá zhoršuje výkon v priebehu času a riziko takzvaného „parného uzáveru“, ktorý je tvorbou pary v opotrebovaných brzdových kvapalinách, ktoré môžu spôsobiť zablokovanie bŕzd. Nezabudnite pravidelne meniť brzdovú kvapalinu a nikdy ju neukladajte v otvorených nádobách.

Spĺňa štandard FMVSS 116 DOT 4.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať