Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Philips WhiteVision H7 PX26D 12V 55W 2KS

Žiarovky WhiteVision dajú Vášmu autu biely xenónový efekt
Prečítajte si viacShow less
26,50 € (s DPH)
V externom sklade, doručenie 2-5 dní.
Kód produktu:
12972WHVSM
Výrobca:
Popis

Žiarovky pre hlavné svetlomety WhiteVision prekonávajú všetky modré automobilové žiarovky na trhu, takže môžete jazdiť bez toho, aby ste museli robiť kompromisy, čo sa bezpečnosti týka. Lúč sviežeho bieleho svetla ihneď presvieti tmu a zaistí skvelý zážitok z jazdy. Dlhší lúč, ktorý má o 60 % viac svetla, Vám umožní jasnejšie vidieť ostatných účastníkov cestnej premávky, zvýši bezpečnosť a získate viac času reagovať na možné rizika. To najlepšie pre Vaše vozidlo.

 

O 60% viac svetla

Vďaka teplote farieb 3700 K osvetlia svetlomety cestu pred Vami s väčším kontrastom a lepšími odrazmi, čo zaistí lepšiu viditeľnosť a bezpečnejšie vedenie vozidla. S belším svetlom budete tiež v noci bdelejší a jazda bude pohodlnejšia. Najlepšia životnosť vo svojej triede 450 hodín ešte viac predĺži vašu radosť z jazdy a prekoná konkurenciu vďaka menšiemu počtu výmen a ešte lepšiemu pomeru ceny a výkonu.

Viac svetla, lepší výkon

Žiarovky WhiteVision majú certifikáciu ECE a predstavujú prvé 100% legálne a 100% intenzívne biele svetlo pre použitie na ceste. Poskytne Vám maximum, čo sa týka vysokej viditeľnosti, bez toho aby ste museli robiť kompromisy ohľadom bezpečnosti a oslňovať vozidlá pred sebou. Kremičité sklo UV bolo navrhnuté v najvyššej kvalite, je silnejšie ako tvrdené sklo, má najvyššiu odolnosť voči teplotným extrémom a vibráciám a obmedzuje riziko poruchy na začiatku životnosti. Vďaka vyššiemu vnútornému tlaku tiež žiarovky WhiteVision produkujú silnejšie svetlo s dlhšou životnosťou.

Parametre

Výrobca: Philips
Rozmer priemeru: 11 mm
Rozhodujúci faktor: studené a jasnejšie svetlo
Použitie na verejných komunikáciách: Áno (ECE certifikát)
Farebná teplota: 3700 K
Svetelný tok: 1500 lm
Životnosť (TC): 450 hodín
Menovité napätie: 12 V
Menovitý výkon: 55 W
Pätica: H7 (PX26d)
Rozmer dĺžky: 59 mm

Prečítajte si viacShow less
Detaily produktu
12972WHVSM

Tabuľka dát

Typ žiarovky / pätica
H7
12V / 24V
12V
Mohlo by vás zaujať

Menu