Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Kožený poťah volantu Maria Cavallo Black Perforovaný

Kožený poťah volantu čierna koža - celo perforovaná koža. Veľkosť A.
Prečítajte si viacShow less
37,50 € (s DPH)
Obvykle 2-5 dní
Na objednávku
Kód produktu:
200070301
Výrobca:
Popis

Poťah volantu MARIA CAVALLO z pravej kože, je vyrobený z kvalitnej teľacej kože, vrchnej, nekorigovanej (neprebrusovanej) s pôvodnou vzorkou, pravými vráskami, jazvičkami a bodkami. Je zachovaná najkvalitnejšia vrchná časť kože, čo zaručuje poťahu veľmi dlhú životnosť, ale aj príjemný dotyk.

Bráni šmýkaniu rúk.
Poťah sa neprehrieva ani na priamom slnku.
V zime vytvára pocit tepla.
Je pevne prichytený na volant.
Dokonale sa prispôsobí tvaru volantu.


Chráni volant pred opotrebením a dokáže aj opraviť prípadné poškodenia volantu
Má dlhú životnosť, ktorú mu zaručujú použité materiály najvyššej kvality.

Na požiadanie vyrobíme akúkoľvek kombináciu – napríklad červeno-šedý s červeným šitím a s červenou šnúrou.

Mikroporézna vrstva na vnútornej strane poťahu tlmí vibrácie prechádzajúce na volant. Priložená špeciálna šnúra má spevnené konce, ktoré je v prípade potreby možné prihnúť ktorýmkoľvek smerom. Nie je potrebná ihla.
K farebným poťahom je priložená farebná šnúrka (vo farbe poťahu). K dvojfarebným poťahom (červeno-čierny, modročierny a pod.), je štandardne dodávaná čierna šnúra, na požiadanie môže byť aj inej farby.

Ku každému baleniu je priložený podrobný návod na montáž, ktorý je napísaný tak, aby bol poťah schopný namontovať aj ten, kto nikdy nič podobné nerobil.


Všetky tieto vlastnosti robia poťah jedinečným, ale jeho jedinečnosť podčiarkuje aj jeho univerzálnosť, čo sa týka univerzálnosti nielen typu volantu, ale aj jeho veľkosti.

Univerzálnosť použitia zobrazuje „tabuľka veľkostí“, z ktorej vyplýva, že štyri štandardné veľkosti poťahov A,B,C,D obsiahnu 99% všetkých typov volantov automobilov, autobusov, kamiónov a iných motorových vozidiel. Tabuľku rozsahu si pozriete pri fotkách tovaru.
Napríklad veľkosť poťahu „A“ je vhodná na 99% volantov osobných motorových vozidiel a pokiaľ sa volant svojimi rozmermi nachádza v tabuľke, vždy je dosiahnuteľný perfektný výsledok. Pokiaľ zákazník montuje poťah na volant s rozmermi uvedenými na zadnej strane obálky a dodrží návod na montáž, dávame všetky záruky.

Ďalšou výhodou je, že poťah nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Koža je upravená tak, že nepraská ani po rokoch, nie je potrebné ničím ju ošetrovať.

Prečítajte si viacShow less
Detaily produktu
200070301
Mohlo by vás zaujať

Menu