TEC - 2000 Fuel injector cleaner - 375 ml

TECFIC375ML

Nový produkt

TEC2000 FUEL INJECTOR CLEANER je multifunkčný čistič benzínového palivového systému. Pri správnom použití pomáha odstraňovať nečistoty a usadeniny z celého palivového systému, spaľovacieho priestoru, z ventilov a Lambda sondy.

Viac detailov

1 deň

19,70 € S DPH

AKO PRACUJE:

TEC2000 FUEL INJECTOR CLEANER je multifunkčný čistič benzínového palivového systému. Pri správnom použití pomáha odstraňovať nečistoty a usadeniny z celého palivového systému, spaľovacieho priestoru, z ventilov a Lambda sondy. V palivovom systéme na seba viaže vodu a zaisťuje jej 100 % odstránenie z palivového systému. Obsahuje špeciálne mazacie komponenty, ktoré sú obzvlášť dnes veľmi dôležité. Čistí vstrekovací systém a vstrekovacie dýzy, tým zlepšuje a obnovuje kvalitné rozprašovanie paliva. Produkt tak zdokonaľuje a zefektívňuje spaľovanie pohonnej hmoty.

VÝHODY PRE AUTOMOBIL

odstraňuje nečistoty v celom palivovom systéme, ventiloch a Lambda sonde
zefektívňuje spaľovanie pohonných hmôt = úspora pohonných hmôt
znižuje opotrebenie v hornej časti valcov
VÝHODY PRE MAJITEĽA AUTOMOBILU
znižuje a obnovuje správnu spotrebu pohonných hmôt
predlžuje životnosť vstrekov až 6x
PRÍSPEVOK PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
znižuje emisné hodnoty
APLIKÁCIA:

Pre rýchly účinok pri špecifickom probléme použiť prístroj FLO-TEC alebo podobný a motor nechať bežať na samotný produkt. Ak toto nie je možné, rozpojiť palivový systém, hadičku od nádrže a prepadovú hadičku (s filtrom) zasunúť do nádoby s FIC (vytvoriť vlastný okruh) a motor nechať bežať na samotný produkt.

Prípravok by nemal byť používaný ako aditívum.

Prečo nakúpiť u nás

Rýchle doručenie
Jednoduché vrátenie tovaru
Jednoduchá platba
Férové ceny

Mohlo by Vás zaujať